Про нас

Як було створено YCF?

Заснована Яником Коквардом, французьким національним мотокрос спортсменом, який використовував пітбайк для тренувань і Димитрій Бера, досвідчений французький механік який живе в Китаї. Вони побудували перший YCF у 2004 році.
Історія YCF почалася, коли Яннік вирішив покращити якість та надійність пітбайка, яким він володів, перш ніж запустити YCF. Крок за кроком він модифікував свій байк і, нарешті, вирішив створити власний. Скориставшись досвідом свого пітбайку, він знав, що знадобиться, щоб створити байк, якого очікують клієнти, купуючи високоякісну машину.Як розвивався YCF?

З моменту коли перший модельний ряд міні-байків був презентований у 2005 році, YCF як бренд надзвичайно еволціонував та покращував свою продукції, щоб досягти свого сучасного рівня.

YCF – справжній виробник мотоциклів, зі своїм власним відділом досліджень і розробок та власна фабрика в Китаї, яка була створена у 2009 році. Це було нашим ключем до успіху. YCF це виробник який вміє контролювати все від А до Я. Промисловий процес ніколи не припинявся протягом останніх десяти років з метою поліпшення якості, надійності та продуктивності продукції.

Які є бестселери YCF?

Створення моделі YCF 50 у 2012 було величезним успіхом!Цей міні-байк присвячений для дітей в 3 років з можлиівсть опціонально встановити набор бокових стабілізаторів стійкості. Він був спеціально спроектований для швидкої та безпечної еволюції катання.

Окрилені цим успіхом та бажаючи підтримати тендецію захисту екології, YCF приймає ріщення запустити свій власний електричний міні-байк, зробивший перший електричний мотоцикл для дітей у 2016 році. Також з 2018 YCF пропонує модель Start 88E – електричний аналог 88 кубового пітбайку.

У 2017 році YCF створює більшу модель, яка займає нішу між піт-байком та поноврозмірним кросовим мотоциклом. Із колесами 17′ та 14′ вони зробили мотоцикл більш стабільним для райдера. Моделі BIGY це досконалий байк для дорослих чи для підлітків, які скоро сядуть на великий мотоцикл.

Яке місце посідає YCF у всьому світі?

YCF – відома компанія, що росте з кожним роком, торік продаючи понад 8000 байків у 18 різних країнах.

Підписуйся на нас